Poděkování ředitelky školy

V nedávné době jsme si mysleli, že překonáním problémů v minulém školním roce, spojených s uzavíráním škol, školek a učením ONLINE, jsme uzavřeli nejhorší období v historii školy. Podzimní situace nám ukázala, jak jsme se mýlili a nouzová opatření nás znovu postavily před náročné situace. Byli jsme však bohatší o zkušenosti, na danou situaci již lépe připraveni, i když … lehké období to pro nikoho z nás rozhodně nebylo!

Dovolte mi, abych za Základní školu a mateřskou školu v Hlučíně-Darkovičkách, p.o., upřímně poděkovala za veškerou pomoc, vstřícnost a podporu našemu zřizovateli – městu Hlučínu, kterou nám v nelehkém období poskytoval. Dále pak rodičům našich dětí a žáků, kteří svou obětavostí a trpělivostí pomáhali svým dětem lépe zvládnout online výuku, ve spolupráci s pedagogy. Díky patří i všem zaměstnancům školy za jejich plné nasazení, profesionální přístup při práci se žáky, která ne vždy byla jednoduchá. Děkuji za jejich individuální přístup k výuce, kdy každému dítěti poskytli dostatečný prostor pro podporu jeho individuálního rozvoje a přístupu k výuce. V neposlední řadě patří velká pochvala všem žákům za to, jak se se ztíženými podmínkami výuky vyrovnali a jak po celou dobu pracovali.

Ráda bych vyjádřila poděkování i za pomoc rodičům (při sázení vrbových proutků, obdarování velkým množstvím výtvarného materiálu, pomoci při opravách, podzimní údržbě zahrady …). Vaší podpory si vážíme a děkujeme za ni!

Závěrem mi dovolte popřát Vám krásné, poklidné a radostné svátky vánoční, plné pohody, v blízkosti těch, které máte rádi a novém roce 2021 ať Vás provází hlavně hodně zdraví, úspěchu (osobních i pracovních) a stále dobrá nálada!

Mgr. Ing. Petra Fojtíková

ředitelka ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky

Název souboru Poslední změna Velikost souboru
Poděkování ředitelky školy.pdf18.12.2020412 Kb

Poslední změna: 19.12.2020 - 10:50 Zpět
  • 11.01.2021

Žáci naší školy, za podzimní sběr papíru, i s přispěním pedagogů, vybrali částku 2.600,- Kč. Za sbíraný papír se celkem vybralo 1.300,- Kč a tato částka byla následně rozdělena na půl (půlka pro MŠ a další polovina zůstala v ZŠ).

• 04.01.2021
    Od 4.1.2021 se do škol vrací jen žáci 1. a 2. tříd. Ostatní žáci, tj. žáci 3., 4. a 5.tříd, se budou učit ONLINE - podle harmonogramu, který obdržíte od třídních učitelů Vašich dětí. Toto opatření trvá do 22.1.2021.
  • 03.01.2021

Vážení rodiče, od ledna 2021 by měla opět začít žákům 2., 3. a 4. třídy výuka plavání – v Plavecké škole BOSPOR v Bohumíně. Podrobnější informace si přečtěte v přiloženém dokumentu.

• 17.12.2020
    Informujeme Vás, že MŠMT stanovilo na 21. a 22. prosince 2020 pro žáky ZŠ mimořádné volné dny. Na tyto dny volna navazují "Vánoční prázdniny", trvající od 23.12.2020 do 3.1.2021. Nástup do škol bude od 4.1.2021. S pozdravem Mgr. Ing. Petra Fojtíková
  • 17.12.2020

Dovolte mi, abych za Základní školu a mateřskou školu v Hlučíně-Darkovičkách, p.o., poděkovala v této nelehké době za veškerou pomoc, vstřícnost a podporu našemu zřizovateli – městu Hlučínu,dále pak rodičům našich žáků. Díky patří i všem zaměstnancům školy. Velká pochvala patří všem žákům za to, jak se se ztíženými podmínkami online výuky vyrovnali a jak po celou dobu pracovali. Mgr. Petra Fojtíková, ředitelka školy