Poděkování ředitelky školy

V nedávné době jsme si mysleli, že překonáním problémů v minulém školním roce, spojených s uzavíráním škol, školek a učením ONLINE, jsme uzavřeli nejhorší období v historii školy. Podzimní situace nám ukázala, jak jsme se mýlili a nouzová opatření nás znovu postavily před náročné situace. Byli jsme však bohatší o zkušenosti, na danou situaci již lépe připraveni, i když … lehké období to pro nikoho z nás rozhodně nebylo!

Dovolte mi, abych za Základní školu a mateřskou školu v Hlučíně-Darkovičkách, p.o., upřímně poděkovala za veškerou pomoc, vstřícnost a podporu našemu zřizovateli – městu Hlučínu i Osadnímu výboru v Hlučíně-Darkovičkách, kterou nám v nelehkém období poskytovali. Dále pak rodičům našich dětí a žáků, kteří svou obětavostí a trpělivostí pomáhali svým dětem lépe zvládnout organizaci chodu v MŠ i online výuku, ve spolupráci s pedagogy. Díky patří i všem zaměstnancům školy i školky za jejich plné nasazení, profesionální přístup při práci s dětmi, žáky, která ne vždy byla jednoduchá. V neposlední řadě patří velká pochvala všem dětem za to, jak se se ztíženými podmínkami fungování v obou školních zařízeních vyrovnaly a jak po celou dobu pracovaly.

Ráda bych vyjádřila poděkování i za pomoc rodičům (při sázení vrbových proutků, obdarování velkým množstvím výtvarného materiálu, pomoci při opravách, podzimní údržbě zahrady, umístění bannerů propagující naši ZŠ a MŠ…). Vaší podpory si vážíme a děkujeme za ni!

Závěrem mi dovolte popřát Vám krásné, poklidné a radostné svátky vánoční, plné pohody, v blízkosti těch, které máte rádi a novém roce 2021 ať Vás provází hlavně hodně zdraví, úspěchu (osobních i pracovních) a stále dobrá nálada!

Mgr. Ing. Petra Fojtíková

ředitelka ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky

Název souboru Poslední změna Velikost souboru
Poděkování ředitelky školy MŠ.pdf18.12.2020413 Kb

Poslední změna: 19.12.2020 - 10:46 Zpět
  • 02.05.2024

Zápis předškolních dětí do mateřské školy v Hlučíně–Darkovičkách se uskuteční ve čtvrtek 2. května 2024 v době od 10:00 – 16:00 hod.

• 26.01.2024

Vážení rodiče, milé děti, srdečně Vás zveme na "Dětský maškarní ples", který se uskuteční v pátek 26. ledna 2024 od 16:30 hodin v KD-Darkovičky.

• 27.12.2023
    Mateřská škola Hlučín-Darkovičky bude v době vánočních prázdnin uzavřena od 27. 12. 2023 do 2. 1. 2024. Provoz MŠ začíná ve středu 3. 1. 2024.
  • 04.12.2023
    Z důvodu zvýšení cen potravin a nákladů na energie dochází s platností od 1. prosince 2023 k úpravě cen stravného. U mateřských, základních i středních škol se stravné navyšuje celkem o 1,- Kč za oběd. U mateřských škol se navíc navyšuje stravné o 2,- Kč za ranní přesnídávku a 2,- Kč za odpolední svačinku.
  • 04.09.2023
    Organizace MŠ pro školní rok 2023 - 2024
  • 04.09.2023

Školní rok začíná v pondělí 4. září 2023. Provoz MŠ je od 6.30 do 16.30 hodin.