Mateřská

Poděkování ředitelky školy

V nedávné době jsme si mysleli, že překonáním problémů v minulém školním roce, spojených s uzavíráním škol, školek a učením ONLINE, jsme uzavřeli nejhorší období v historii školy. Podzimní situace nám ukázala, jak jsme se mýlili a nouzová opatření nás znovu postavily před náročné situace. Byli jsme však bohatší o zkušenosti, na danou situaci již lépe připraveni, i když … lehké období to pro nikoho z nás rozhodně nebylo!

Dovolte mi, abych za Základní školu a mateřskou školu v Hlučíně-Darkovičkách, p.o., upřímně poděkovala za veškerou pomoc, vstřícnost a podporu našemu zřizovateli – městu Hlučínu i Osadnímu výboru v Hlučíně-Darkovičkách, kterou nám v nelehkém období poskytovali. Dále pak rodičům našich dětí a žáků, kteří svou obětavostí a trpělivostí pomáhali svým dětem lépe zvládnout organizaci chodu v MŠ i online výuku, ve spolupráci s pedagogy. Díky patří i všem zaměstnancům školy i školky za jejich plné nasazení, profesionální přístup při práci s dětmi, žáky, která ne vždy byla jednoduchá. V neposlední řadě patří velká pochvala všem dětem za to, jak se se ztíženými podmínkami fungování v obou školních zařízeních vyrovnaly a jak po celou dobu pracovaly.

Ráda bych vyjádřila poděkování i za pomoc rodičům (při sázení vrbových proutků, obdarování velkým množstvím výtvarného materiálu, pomoci při opravách, podzimní údržbě zahrady, umístění bannerů propagující naši ZŠ a MŠ…). Vaší podpory si vážíme a děkujeme za ni!

Závěrem mi dovolte popřát Vám krásné, poklidné a radostné svátky vánoční, plné pohody, v blízkosti těch, které máte rádi a novém roce 2021 ať Vás provází hlavně hodně zdraví, úspěchu (osobních i pracovních) a stále dobrá nálada!

Mgr. Ing. Petra Fojtíková

ředitelka ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky

Název souboru Poslední změna Velikost souboru
Poděkování ředitelky školy MŠ.pdf18.12.2020413 Kb

Poslední změna: 19.12.2020 - 10:46 Zpět
  • 18.12.2020
    Informujeme Vás o tom, že se u jednoho dítěte v MŠ potvrdilo onemocnění COVID-19. Toto dítě navštěvovalo MŠ až do čtvrtku 17. 12., bohužel bylo i na „Vánoční besídce“, která byla organizována pro děti obou tříd.
  • 17.12.2020

Dovolte mi, abych za Základní školu a mateřskou školu v Hlučíně-Darkovičkách, p.o., upřímně poděkovala v této nelehké době za veškerou pomoc, vstřícnost a podporu našemu zřizovateli – městu Hlučínu, Osadnímu výboru a rodičům našich dětí. Díky patří i všem zaměstnancům školky. Velká pochvala patří všem dětem za to, jak se se ztíženými podmínkami fungování vyrovnaly a jak po celou dobu pracovaly. Mgr. Ing. Petra Fojtíková, ředitelka školy

• 14.12.2020

Mateřská škola bude v době vánočních prázdnin uzavřena od 23. 12. 2020 – 3. 1. 2021. Provoz začíná v pondělí dne 4. 1. 2021.

• 03.11.2020

Pokud  dítě nebude navštěvovat celý měsíc MŠ (11–12/2020) budete platit sníženou úplatu v částce 200,- Kč.

Prosím, abyste si opravili trvalý příkaz.

• 30.10.2020
    MŠ bude znovu otevřená od úterý  3. 11. 2020 / po dodržení 10 denní karantény od 24.10.2020/.
  • 27.10.2020
    Vaše dotazy a informace, lze upřesnit na tyto telefonní čísla. Prosím, o trpělivost, protože linky jsou přetížené.