Za zdravím do přírody - ozdravné pobyty dětí

V minulých letech (rok. 2017, 2019 a 2021) byly na naší škole realizovány ozdravné pobyty s ekologickým výukovým programem „Smyslů plný les“, které se uskutečnily za finanční podpory Státního fondu životního prostředí (SFŽP) České republiky a na základě rozhodnutí ministerstva životního prostředí.

Cílem těchto a následných „škol v přírodě“, které již realizujeme bez finančního přispění z projektových titulů, je zlepšení znalostí a dovedností žáků v environmentální oblasti, v oblasti udržitelného rozvoje a neméně výraznou oblastí je i posílení sociálních vazeb, třídního a celoškolního klimatu, bližšího poznání se navzájem.

Tyto pobyty jsou organizovány pro všechny žáky naší ZŠ. Příspěvek dostáváme, na žáky 3.- 4. tříd od našeho zřizovatele (Města Hlučín), ve dvouletém cyklu.

Poslední změna: 25.10.2023 - 08:52 Zpět