Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol

Škola je zapojena do projektu "Školní projekt" - dodávka dotovaných produktů, podporující zdravý vývoj dětí v oblasti výživy a stravování. Všem dětem je bezplatně každých 14 dnů jídelníček obohacován ovocem, zeleninou, mlékem a výrobky z nich, jako doplněk dopoledních svačin.

VYJÁDŘENÍ DODAVATELE:

Ovoce, které je porcované, je ihned po krájení zchlazováno a baleno do ochranné atmosféry. Stejným způsobem je zpracovávána porcovaná zelenina. Veškeré výrobky jsou uskladněny a distribuovány v předepsané teplotě. Po předání výrobků do škol je žádoucí, aby byly konzumovány ještě ve škole. Přerušení chlazení na několik hodin do doby konzumace nevadí, ale odnos těchto výrobků se především v letních měsících nedoporučuje, počasí může urychlit kazivost.

Poslední změna: 10.09.2020 - 09:59 Zpět