Vánoční přání

Přejeme Vám příjemné Vánoce v kruhu těch nejbližších a hodně zdraví v novém roce 2023. Ráda bych Vám poděkovala za podporu, přízeň a spolupráci. Po dlouhém čase jsme se opět mohli setkat u „Rozsvícení vánočního stromu“ a na dílničkách, které jste hojně navštívili. Našli jste si čas a přišli se podívat a poslechnout si vystupující děti. Nákupem občerstvení jste přispěli na spoluzajištění dalších akcí organizovaných pro naše nejmenší. Pomáháte dětem s přípravou dárečků pro seniory v Domově důchodců Pod Vinnou horou, aktivně spolupracujete s třídními učiteli (nejen nyní, před Vánoci) a mnohé další. Díky!

Mgr. Ing. Petra Fojtíková, ředitelka

Poslední změna: 19.12.2022 - 10:06 Zpět
  • 08.02.2022

Podívejte se, jak to vypadá v naší mateřské a základní škole. Kolektiv pracovníků ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky.

• 20.01.2022
    Dne 20. 1. 2022 proběhme od 16,00 do 19,00 hodin webinář, který organizuje MAS (místní akční skupina Hlučínska) „Neklidné a zbrklé dítě a co s tím doma i ve škole" Lektoruje dr. Lidmila Pekařová. Přihlásit se můžete přes odkaz v přiloženém letáčku (přes Google Meet).
  • 06.01.2022

Děti ZŠ a MŠ Hlučín-Darkovičky věnovaly Záchranné stanici v Bartošovicích finanční částku v hodnotě 2 400,- Kč za sběr papíru.

• 10.12.2021

Děkujeme VÁM všem, kteří jste se, spolu s dětmi ze školy i ze školky, s velkým zaujetím pustili do balení dárečků pro babičky a dědečky do domovů pro seniory. Společnými silami jsme tak připravili spoustu krásných balíčků, které poputují k těm, kterým není dopřáno, aby prožívali nadcházející svátky v kruhu svých nejbližších. Děkujeme, že podporujete správnost věc a pomáháte tam, kde je to potřeba. Všichni ze ZŠ a MŠ Darkovičky

• 27.11.2021
    ZRUŠENO - Rozsvícení vánočního stromu
    Z důvodu zhoršení epidemiologické situace je "Rozsvícení vánočního stromu" ZRUŠENO.  V sobotu 27. 11. 2021  od 17:00 hodin plánovaná akce neproběhne. ZŠ, MŠ a složky Darkoviček.
  • 25.11.2021
    Dne 25. 11. 2021 proběhme od 16,30 do 18,00 hodin webinář, který organizuje MAS (místní akční skupina Hlučínska) „Rizikové chování dětí na inetrnetu II. Lektorují zástupci projektu E-Bezpečí. Přihlásit se můžete přes odkaz v přiloženém letáčku (přes platformu BigBlueButton).